WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: ikub.al - Portali kryesor i informacionit per Shqiptaret

Url: http://www.ikub.al  

Përshkrim: Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, numrat e telefonit si dhe nje pafundesi informacioni
Fjalët kyçe: lajmet e fundit, lajme nga vendi, makina ne shitje, punesim, vende te lira pune, apartamente ne shitje, prona, njoftime, ne shitje, lajmerime, per femrat, thash
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për ikub.al:
Foto ekrani për ikub.al
>> Shko në ikub.al <<

Adresa IP 1: 178.162.251.71
Emri i hostit: hosted-by.leaseweb.com
Emri i serverit 1: ns2.ibizdns.com
Emri i serverit 2: ns1.ibizdns.com
Rrjet: 178-RIPE
Hosting: Leaseweb Germany GmbH (previously netdirekt e. K.)


Informacione rreth ikub.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 307.95 KB

 • Pagerank: 4

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 3
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 228

 • Faqet në Indeksin Google: 3.950.000
 • Faqet në Indeksin Bing: 14.100

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 13.196

 • Vendndodhja e sajtit:
  Gjermania
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për ikub.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  17-09-2012307.95 KB5/5178.162.251.71432283.950.00014.100Jo13.196

  Vizitorët e përditshëm për ikub.al:  Kërko për uebsajtin ikub.al:

  Informacione Whois për ikub.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  fshn.edu.al  •  moe.gov.al  •  eurolive.al  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al