WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: HYGEIA Hospital Tirana

Url: http://www.hygeia.al  

Enkodimi: windows-1253

Foto ekrani për hygeia.al:
Foto ekrani për hygeia.al
>> Shko në hygeia.al <<

Adresa IP 1: 62.169.203.56
Emri i hostit: 62.169.203.56
Emri i serverit 1: ns.rackspace.com
Emri i serverit 2: ns2.rackspace.com
Rrjet: MEDIA2DAY-GR
Hosting: Greece


Informacione rreth hygeia.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 17.06 KB

 • Pagerank: 4

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 9
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 38

 • Faqet në Indeksin Google: 146
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 2.956.493

 • Vendndodhja e sajtit:
  Athens, (Greqia)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për hygeia.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  03-12-201217.06 KB5/562.169.203.5649381461Jo2.956.493


  Informacione Whois për hygeia.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  raiffeisen-invest.al  •  qkr.gov.al  •  vodafone.com  •  gotech.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  mistreci.com  •  supersport.al  •  albnet.net  •  punetejashtme.gov.al  •  biletaime.al  •  qkl.gov.al  •  tiranachat.net  •  unishk.edu.al  •  icann.org  •  moe.gov.al  •  albanovaonline.info  •  amc.al  •  vodafone.al  •  arsimi.gov.al  •  zbavitu.net  •  kerkojpune.gov.al  •  klsh.org.al  •  albinfo.al  •  altirana.com  •  puma.com  •  faleminderit.al  •  umsh.edu.al  •  mjedisi.gov.al  •  denonco.al