WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: ILDKPKI - Inspektorati i Lart? i Deklarimit dhe Kontrollit t? Pasurive dhe Konfliktit t? Interesave

Url: http://www.hidaa.gov.al  

Enkodimi: UTF-8
Gjuha: sq_AL

Foto ekrani për hidaa.gov.al:
Foto ekrani për hidaa.gov.al
>> Shko në hidaa.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.62.115
Emri i hostit: mail.hidaa.gov.al
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: Govnet Institutions Public Services


Informacione rreth hidaa.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 26.45 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 18.700
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 6

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 2.998.333

 • Vendndodhja e sajtit:
  Tirana, (Shqipëria)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për hidaa.gov.al (8):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  15-07-201726.45 KB1/5134.0.62.115--18.700----6Jo2.998.333
  26-10-201525.25 KB1/5134.0.62.11460--012Jo2.422.212
  16-02-201523.96 KB2/5134.0.62.114644311.1507Jo1.974.322
  07-05-201424.12 KB0/546.252.37.2602600Jo1.590.455
  30-03-201423.8 KB0/546.252.37.2602400Jo2.176.743
  17-03-201423.44 KB1/546.252.37.2602300Jo2.708.573
  20-02-201423.3 KB2/546.252.37.2602500Jo3.601.351
  08-12-201222.36 KB1/5109.104.129.110510345942Jo5.144.640


  Informacione Whois për hidaa.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  fshn.edu.al  •  moe.gov.al  •  eurolive.al  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al