WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Forcat e Armatosura të Shqipërisë

Url: http://www.gs.mil.al  

Përshkrim: Forcat e Armatosura të Shqipërisë, Shtabi i Përgjithshëm
Enkodimi: iso-8859-1

Foto ekrani për gs.mil.al:
Foto ekrani për gs.mil.al
>> Shko në gs.mil.al <<

Adresa IP 1: 134.0.62.69
Emri i hostit: mail.aaf.mil.al
Emri i serverit 1: ns1.aaf.mil.al
Rrjet: AL-NAIS-20111101
Hosting: Agjencia Kombetare Shoqerise se Informacionit


Informacione rreth gs.mil.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 56.73 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 49
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 8

 • Faqet në Indeksin Google: 970
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Vendndodhja e sajtit:
  Tirana, (Shqipëria)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për gs.mil.al (5):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  01-09-201456.73 KB3/5134.0.62.6964989701Jo--
  08-08-201456.35 KB0/5www.gs.mil.al60701Jo--
  23-07-201458 B0/5134.0.63.12065171.1801Jo--
  02-07-201457.61 KB3/5134.0.63.12060801Jo--
  29-05-201351.48 KB4/5134.0.63.120524231.6000Jo15.524.294


  Uebsajte të ngjashme: • Albania


  Informacione Whois për gs.mil.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  novartis.com  •  denonco.al  •  mjedisi.gov.al  •  klsh.org.al  •  stopkorrupsionit.al  •  opera.com  •  kesh.com.al  •  autocity.al  •  uamd.edu.al  •  faleminderit.al  •  altirana.com  •  albinfo.al  •  akm.gov.al  •  umsh.edu.al  •  atdhe.al  •  isksh.com.al  •  raiffeisen-invest.al  •  qkr.gov.al  •  vodafone.com  •  gotech.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  mistreci.com  •  supersport.al  •  albnet.net  •  punetejashtme.gov.al  •  biletaime.al  •  qkl.gov.al  •  tiranachat.net  •  unishk.edu.al