WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: IIS7

Url: http://www.grid.al  

Enkodimi: iso-8859-1

Foto ekrani për grid.al:
Foto ekrani për grid.al
>> Shko në grid.al <<

Adresa IP 1: 92.55.94.23
Emri i hostit: 92.55.94.23
Emri i serverit 1: ns1.grid-system.com
Emri i serverit 2: ns2.grid-system.com
Rrjet: NEOTEL-NET
Hosting: NEOTEL-MKD Autonomous System


Informacione rreth grid.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 689 B

 • Pagerank: 2

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 82

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 297.658

 • Vendndodhja e sajtit:
  Republika e Maqedonisë
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për grid.al (3):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  27-02-2015689 B3/592.55.94.23208200Jo297.658
  04-12-2014689 B3/592.55.94.2320102641.0004Jo97.480
  02-11-2014689 B3/592.55.94.232088638.0002Jo101.735


  Informacione Whois për grid.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al  •  nocalbania.org  •  cityparkalbania.com  •  albasoul.com