WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: 502 Bad Gateway

Url: http://www.gjkr.gov.al  

Enkodimi: ASCII

Foto ekrani për gjkr.gov.al:
Foto ekrani për gjkr.gov.al
>> Shko në gjkr.gov.al <<

Adresa IP 1: 216.55.105.147
Emri i hostit: altirana.com
Emri i serverit 1: ns2.altirana.com
Emri i serverit 2: ns1.altirana.com
Rrjet: SMSV-BLK-1
Hosting:


Informacione rreth gjkr.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 568 B

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 8.563.260

 • Vendndodhja e sajtit:
  Toronto, (Kanadaja)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për gjkr.gov.al (4):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  03-04-2018568 B2/5216.55.105.147--0--00Jo8.563.260
  23-01-201724.19 KB0/5216.55.105.147--15.000----1Jo2.710.348
  20-05-201522.83 KB5/5216.55.105.14740501Jo3.566.801
  12-02-201321.81 KB5/5216.55.105.147429120Jo5.119.987


  Informacione Whois për gjkr.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  radiolushnja.com  •  faleminderit.al  •  akm.gov.al  •  sije.al  •  qbz.gov.al  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al