WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Faqja Kryesore

Url: http://www.gjk.gov.al  

Enkodimi: utf-8
Gjuha: de-ch

Foto ekrani për gjk.gov.al:
Foto ekrani për gjk.gov.al
>> Shko në gjk.gov.al <<

Adresa IP 1: 216.55.105.147
Emri i hostit: altirana.com
Emri i serverit 1: aol1.albaniaonline.net
Rrjet: SMSV-BLK-1
Hosting:


Informacione rreth gjk.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 18.73 KB

 • Pagerank: 7

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 51
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 114

 • Faqet në Indeksin Google: 24
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 2.959.219

 • Vendndodhja e sajtit:
  Toronto, (Kanadaja)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për gjk.gov.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  15-09-201218.73 KB5/5216.55.105.147751114241Jo2.959.219


  Informacione Whois për gjk.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al