WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Fakulteti i Shkencave Natyrore

Url: http://www.fshn.edu.al  

Përshkrim: Website of Faculty of Natural Sciences University of Tirana
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për fshn.edu.al:
Foto ekrani për fshn.edu.al
>> Shko në fshn.edu.al <<

Adresa IP 1: 172.217.9.147
Emri i hostit: dfw25s26-in-f19.1e100.net
Emri i serverit 1: ns62.domaincontrol.com
Emri i serverit 2: ns61.domaincontrol.com
Rrjet: GOOGLE
Hosting:


Informacione rreth fshn.edu.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 335.55 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 3

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 448.451

 • Vendndodhja e sajtit:
  Mountain View, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për fshn.edu.al (28):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  12-09-2018335.55 KB5/5172.217.9.147--0--03Jo448.451
  20-06-2018215.07 KB5/5172.217.6.179--0--04Jo545.898
  05-06-2018215.07 KB5/5172.217.1.243--0--06Jo538.459
  05-04-2018178.49 KB5/5172.217.9.147--0--05Jo555.569
  23-03-2018177.8 KB5/5172.217.12.51--0--03Jo608.339
  07-03-2018170.76 KB5/5172.217.2.243--0--02Jo689.058
  23-02-2018170.67 KB5/5216.58.218.179--0--02Jo758.549
  22-01-2018972.05 KB4/5216.58.194.51--520.000--1.6204Jo755.595
  07-12-2017946.56 KB4/5216.58.218.211--0--04Jo637.027
  23-10-2017823.81 KB3/5172.217.12.51--496.000--1.5705Jo696.272
  22-12-2016184.25 KB5/5216.58.194.115--0----5Jo431.477
  17-11-2016183.78 KB5/5216.58.217.19--0----6Jo440.446
  02-11-2016183.78 KB5/5216.58.218.179--------6.350Jo486.017
  19-10-2016158.76 KB5/564.233.168.12100--69211Jo538.263
  16-08-2016100.21 KB5/5108.177.10.21400----10Jo437.882
  20-10-201550.16 KB5/5173.194.201.12140--012Jo1.042.974
  26-09-201562.56 KB5/5173.194.64.12140--5795.440Jo854.222
  31-08-2015115.29 KB5/564.233.180.12140--56510Jo909.570
  23-01-201562.41 KB5/564.233.160.121407152312Jo1.227.064
  03-09-201474.31 KB5/574.125.198.1214079013Jo850.042
  19-08-201471.98 KB5/574.125.198.121407607Jo919.579
  17-07-201472.88 KB5/564.233.160.121406706Jo838.577
  12-06-201467.94 KB5/5173.194.64.12140635018Jo1.192.418
  27-05-201462.83 KB5/574.125.198.121406000Jo1.145.128
  03-05-201453.1 KB5/574.125.198.121406400Jo1.096.240
  23-02-201490.13 KB5/574.125.30.121406100Jo1.080.910
  08-11-201366.57 KB4/574.125.30.121507600Jo723.390
  11-05-201357.24 KB3/5173.194.64.1215011523910Jo462.663


  Uebsajte të ngjashme: • Ministria e Arsimit dhe ShkencësShkolla e Magjistraturës së Republikës së ShipërisëAlbanian Student Government


  Informacione Whois për fshn.edu.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al