WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Fly Albania | Bileta Avioni

Url: http://www.fly-albania.net  

Përshkrim: Ne Fly Albania do te gjeni ofertat speciale per bileta avioni nga Aeroporti i Tiranes dhe per ne Tirane, se shpejti do te shtojme edhe mundesi te prenotoni per
Fjalët kyçe: bileta avioni, fly albania, flyalbania, tirane, milano, blogona, verona, voli albania, volo albania
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për fly-albania.net:
Foto ekrani për fly-albania.net
>> Shko në fly-albania.net <<

Adresa IP 1: 92.222.32.50
Emri i hostit: 50.ip-92-222-32.eu
Emri i serverit 1: ns42.domaincontrol.com
Emri i serverit 2: ns41.domaincontrol.com
Rrjet: OVH_VPS_UK_9222232
Hosting: OVH VPS UK


Informacione rreth fly-albania.net:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 55.49 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): --
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 3

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 5.064.021

 • Vendndodhja e sajtit:
  Paris, (Franca)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për fly-albania.net (6):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  27-10-201655.49 KB2/592.222.32.50--------3Jo5.064.021
  23-10-201554.18 KB0/592.222.32.50--0--01Jo5.997.488
  03-03-201549.44 KB1/550.63.210.1--07321Jo10.081.720
  17-11-201441 B0/550.63.210.1--0302Jo12.973.140
  09-10-201450.81 KB0/550.63.210.1--0202Jo11.906.710
  23-09-201437.66 KB0/550.63.210.1--0103Jo11.951.237


  Informacione Whois për fly-albania.net:
  fly-albania.net domain lookup results from whois.godaddy.com server:
  
  Domain Name: FLY-ALBANIA.NET
  Registrar URL: http://www.godaddy.com
  Registrant Name: edon abdullahu
  Registrant Organization: Napair NETworks
  Name Server: NS41.DOMAINCONTROL.COM
  Name Server: NS42.DOMAINCONTROL.COM
  DNSSEC: unsigned
  For complete domain details go to:
  http://who.godaddy.com/whoischeck.aspx?domain=FLY-ALBANIA.NET
  The data contained in GoDaddy.com, LLC's WhoIs database,
  while believed by the company to be reliable, is provided "as is"
  with no guarantee or warranties regarding its accuracy. This
  information is provided for the sole purpose of assisting you
  in obtaining information about domain name registration records.
  Any use of this data for any other purpose is expressly forbidden without the prior written
  permission of GoDaddy.com, LLC. By submitting an inquiry,
  you agree to these terms of usage and limitations of warranty. In particular,
  you agree not to use this data to allow, enable, or otherwise make possible,
  dissemination or collection of this data, in part or in its entirety, for any
  purpose, such as the transmission of unsolicited advertising and
  and solicitations of any kind, including spam. You further agree
  not to use this data to enable high volume, automated or robotic electronic
  processes designed to collect or compile this data for any purpose,
  including mining this data for your own personal or commercial purposes.
  Please note: the registrant of the domain name is specified
  in the "registrant" section. In most cases, GoDaddy.com, LLC
  is not the registrant of domain names listed in this database.
  
  


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  radiolushnja.com  •  faleminderit.al  •  akm.gov.al  •  sije.al  •  qbz.gov.al  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al