WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria e Financave dhe Ekonomis?

Url: http://www.ekonomia.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për ekonomia.gov.al:
Foto ekrani për ekonomia.gov.al
>> Shko në ekonomia.gov.al <<

Adresa IP 1: 104.118.242.127
Emri i hostit: a104-118-242-127.deploy.static.akamaitechnologies.com
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKAMAI
Hosting: General placeholder reference for all IPv4 addresses


Informacione rreth ekonomia.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 49.54 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Vendndodhja e sajtit:
  Cambridge, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për ekonomia.gov.al (8):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  15-06-201849.54 KB0/5104.118.242.127--0--00Jo--
  11-03-201750.48 KB4/5134.0.35.178--14.000----0Jo1.595.259
  19-01-201751.06 KB4/5134.0.35.178--15.600----0Jo2.263.086
  06-12-201650.77 KB4/5134.0.35.178--26----0Jo1.812.322
  27-10-201650.34 KB3/5134.0.35.178--------0Jo1.744.516
  01-09-201441.28 KB4/5134.0.35.178003004Jo2.726.088
  01-08-20144.96 KB5/5192.230.66.29028227535Jo3.196.697
  15-07-201441.41 KB4/5134.0.35.238002303Jo3.135.002


  Informacione Whois për ekonomia.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al