WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Treg?tis? dhe Sip?rmarrjes

Url: http://www.ekonomia.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për ekonomia.gov.al:
Foto ekrani për ekonomia.gov.al
>> Shko në ekonomia.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.178
Emri i hostit: arsimi.gov.al
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth ekonomia.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 50.48 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 14.000
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.595.259

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për ekonomia.gov.al (7):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  11-03-201750.48 KB4/5134.0.35.178--14.000----0Jo1.595.259
  19-01-201751.06 KB4/5134.0.35.178--15.600----0Jo2.263.086
  06-12-201650.77 KB4/5134.0.35.178--26----0Jo1.812.322
  27-10-201650.34 KB3/5134.0.35.178--------0Jo1.744.516
  01-09-201441.28 KB4/5134.0.35.178003004Jo2.726.088
  01-08-20144.96 KB5/5192.230.66.29028227535Jo3.196.697
  15-07-201441.41 KB4/5134.0.35.238002303Jo3.135.002


  Informacione Whois për ekonomia.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  fshn.edu.al  •  moe.gov.al  •  eurolive.al  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al