WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Dyshek, Jorgan, jastek, mbulesa krevati, listela etj... - dormeo.al

Url: http://www.dormeo.al  

Përshkrim: Dyshek Dormeo me prove, me 15 vite garanci. Mbi 50.000 familje Shqiptare kane zgjedhur Dormeo. Oferta ne Dyshek, Jorgan, jastek dhe sete kellefesh. Telefon: 044514440.
Fjalët kyçe: Dysheke, dyshek, jorgan, jastek, carcafe, dyshek dopio, Dyshek Dormeo, listela, mbulesa krevati, valixhe dormeo, dyshek tek, dyshek me material memor
Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për dormeo.al:
Foto ekrani për dormeo.al
>> Shko në dormeo.al <<

Adresa IP 1: 91.198.190.133
Emri i hostit: shark.al
Emri i serverit 1: ns1.perftech.si
Emri i serverit 2: ns.studio-moderna.com
Emri i serverit 3: ns2.studio-moderna.com
Rrjet: STUDIOMODERNA
Hosting: Podvine 36


Informacione rreth dormeo.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 100.31 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 69.400
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 3

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 2.253.781

 • Vendndodhja e sajtit:
  Sllovenia
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për dormeo.al (8):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  01-10-2017100.31 KB4/591.198.190.133--69.400--03Jo2.253.781
  02-03-201775.86 KB4/591.198.190.133--598.000----0Jo3.244.758
  16-02-201772.78 KB4/591.198.190.133--544.000--3990Jo3.131.579
  01-01-201765.94 KB4/591.198.190.133--0----0Jo3.561.785
  04-10-201676.24 KB4/591.198.190.133--------2Jo6.678.479
  29-06-201579.07 KB4/591.198.190.13320--8025Jo2.630.404
  01-07-201474.95 KB4/591.198.190.13320906Jo3.999.451
  14-12-201237.58 KB1/591.198.190.13336111521Jo5.547.896


  Informacione Whois për dormeo.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  shala-trans.com  •  albinfo.al  •  biletaime.al  •  eurolive.al  •  icc-al.org  •  minfin.gov.al  •  sociale.gov.al  •  merrjep.al  •  albarchive.gov.al  •  uamd.edu.al  •  raiffeisen-invest.al  •  pexhost.net  •  akshi.gov.al  •  moi.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  qkl.gov.al  •  garda.gov.al  •  barcode.co.uk  •  instituti-sociol...  •  abcom.al  •  abcom-al.com  •  eurolive.al  •  albaniannews.com  •  albinfo.al  •  dormeo.al  •  breitling.com  •  thashetheme.com  •  azhbr.gov.al  •  akshi.gov.al  •  unizkm.edu.al