WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Kreu | Administrata Doganore Shqiptare

Url: http://www.dogana.gov.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për dogana.gov.al:
Foto ekrani për dogana.gov.al
>> Shko në dogana.gov.al <<

Adresa IP 1: 79.106.0.102
Emri i hostit: 79.106.0.102
Emri i serverit 1: ns1.dogana.gov.al
Rrjet: ALBTELCO-NETWORKS
Hosting: Range for ADSL service


Informacione rreth dogana.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 80.38 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 102

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 13

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.293.118

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për dogana.gov.al (4):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  11-12-201480.38 KB5/579.106.0.10260102013Jo1.293.118
  02-06-201493.14 KB4/579.106.0.10260116--0Jo773.936
  13-01-201470.67 KB4/579.106.0.102609500Jo739.892
  06-04-201358.96 KB4/579.106.0.10260871.09017Jo1.161.292


  Informacione Whois për dogana.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al