WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: DHL | Shqiperi | Shqip

Url: http://www.dhl.al  

Përshkrim: DHL ?sht? lider global i tregut n? industrin? e logjistik?s. DHL i p?rkushton klient?ve t? saj ekspertiz?n e saj p?r pakot nd?rkomb?tare, sh?rbimin ekspres, transportin ajror dhe detar, transportin rrugor dhe hekurudhor, kontratat logji
Fjalët kyçe: DHL, Deutsche Post DHL, express, logistics, express and logistics, globan network, air, ocean, air freight, ocean freight, air and ocean freight, ove
Enkodimi: utf-8
Gjuha: Shqip

Foto ekrani për dhl.al:
Foto ekrani për dhl.al
>> Shko në dhl.al <<

Adresa IP 1: 23.218.156.104
Adresa IP 2: 23.218.156.67
Emri i hostit: a23-218-156-104.deploy.static.akamaitechnologies.com
Emri i serverit 1: ns6.dhl.com
Emri i serverit 2: ns4.dhl.com
Emri i serverit 3: prgdca-ns01.dhl.com
Emri i serverit 4: prgdcb-ns01.dhl.com
Rrjet: AKAMAI
Hosting:


Informacione rreth dhl.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 166.18 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 25
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 757

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.963.911

 • Vendndodhja e sajtit:
  Cambridge, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për dhl.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  27-11-2016166.18 KB5/523.218.156.104--25----757Jo1.963.911
  08-09-2012168.13 KB3/523.67.252.163594533218Jo4.574.207


  Informacione Whois për dhl.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  radiolushnja.com  •  faleminderit.al  •  akm.gov.al  •  sije.al  •  qbz.gov.al  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al