WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Autoriteti i Konkurrencës

Url: http://www.caa.gov.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për caa.gov.al:
Foto ekrani për caa.gov.al
>> Shko në caa.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.34.227
Emri i hostit: 134.0.34.227
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth caa.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 29.62 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 20
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: --
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 3.710.425

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për caa.gov.al (3):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  21-11-201629.62 KB3/5134.0.34.227--20----0Jo3.710.425
  28-06-201629.64 KB4/5134.0.34.22700--00Jo3.853.921
  18-09-201228.88 KB5/5174.133.47.205661341.0300Jo13.125.625


  Informacione Whois për caa.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  zbavitu.net  •  akce.gov.al  •  uniel.edu.al  •  rugovistat.al  •  bkt.com.al  •  birrakorca.com.al  •  shala-trans.com  •  shekulli.com.al  •  ikea.com  •  aaf.mil.al  •  novartis.com  •  denonco.al  •  mjedisi.gov.al  •  klsh.org.al  •  stopkorrupsionit.al  •  opera.com  •  kesh.com.al  •  autocity.al  •  uamd.edu.al  •  faleminderit.al  •  altirana.com  •  albinfo.al  •  akm.gov.al  •  umsh.edu.al  •  atdhe.al  •  isksh.com.al  •  raiffeisen-invest.al  •  qkr.gov.al  •  vodafone.com