WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Ministria e Bujq?sis?, Zhvillimit Rural dhe Administrimit t? Uj?rave

Url: http://www.bujqesia.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për bujqesia.gov.al:
Foto ekrani për bujqesia.gov.al
>> Shko në bujqesia.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.178
Emri i hostit: mfa.gov.al
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth bujqesia.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 49.76 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 6.860
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 7.870
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 2.799.777

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për bujqesia.gov.al (7):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  25-01-201749.76 KB4/5134.0.35.178--6.860--7.8700Jo2.799.777
  04-02-201646.89 KB3/5134.0.35.17800--01Jo3.052.474
  04-12-201548.33 KB3/5134.0.35.178018--5.2006Jo2.165.263
  25-05-201546.15 KB3/5134.0.35.17800376.5903Jo1.591.278
  01-05-201546.09 KB1/5134.0.35.178--17375.6202Jo1.364.158
  20-01-201543.18 KB4/5134.0.35.178017373.70010Jo1.266.723
  31-12-201443.19 KB4/5134.0.35.1780035010Jo1.449.396


  Informacione Whois për bujqesia.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  shala-trans.com  •  albinfo.al  •  biletaime.al  •  eurolive.al  •  icc-al.org  •  minfin.gov.al  •  sociale.gov.al  •  merrjep.al  •  albarchive.gov.al  •  uamd.edu.al  •  raiffeisen-invest.al  •  pexhost.net  •  akshi.gov.al  •  moi.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  qkl.gov.al  •  garda.gov.al  •  barcode.co.uk  •  instituti-sociol...  •  abcom.al  •  abcom-al.com  •  eurolive.al  •  albaniannews.com  •  albinfo.al  •  dormeo.al  •  breitling.com  •  thashetheme.com  •  azhbr.gov.al  •  akshi.gov.al  •  unizkm.edu.al