WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: AKB - HOME

Url: http://www.bregdeti.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për bregdeti.gov.al:
Foto ekrani për bregdeti.gov.al
>> Shko në bregdeti.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.34.145
Emri i hostit: 134.0.34.145
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth bregdeti.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 20.01 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 7

 • Faqet në Indeksin Google: 39
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 22.978.203

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për bregdeti.gov.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  12-02-201520.01 KB3/5134.0.34.145--07390Jo22.978.203


  Informacione Whois për bregdeti.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  radiolushnja.com  •  faleminderit.al  •  akm.gov.al  •  sije.al  •  qbz.gov.al  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al