WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: BMW Albania

Url: http://www.bmw.com.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për bmw.com.al:
Foto ekrani për bmw.com.al
>> Shko në bmw.com.al <<

Adresa IP 1: 195.177.34.126
Emri i hostit: 195.177.34.126
Emri i serverit 1: icc.icc-al.org
Rrjet: BBDO-NET
Hosting: BBDO-InterOne


Informacione rreth bmw.com.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 119 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 62
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 36

 • Faqet në Indeksin Google: 1.930
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 4.852.849

 • Vendndodhja e sajtit:
  Gjermania
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për bmw.com.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  01-10-2012119 KB4/5195.177.34.126662361.9301Jo4.852.849


  Informacione Whois për bmw.com.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al  •  akpt.gov.al  •  sociale.gov.al  •  sije.al  •  akm.gov.al  •  eurolive.al  •  careerbuilder.com  •  akshi.gov.al  •  fshn.edu.al  •  akp.gov.al  •  atdhe.al  •  klsh.org.al  •  friv.com  •  sociale.gov.al  •  tiranachat.net  •  akm.gov.al  •  albinfo.al  •  sije.al  •  abissnet.com.al  •  biletaime.al  •  fppsigal.com.al  •  albnet.net  •  aaf.mil.al  •  isksh.com.al  •  sallamfiks.al  •  icc-al.org