WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: AZHBR | Agjencia p?r Zhvillim Bujq?sor dhe Rural

Url: http://www.azhbr.gov.al  

Përshkrim: Garantimi i cil?sis? s? siguris? ushqimore
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për azhbr.gov.al:
Foto ekrani për azhbr.gov.al
>> Shko në azhbr.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.41.206
Emri i hostit: 134.0.41.206
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AL-NAIS-20111101
Hosting: Early registration addresses


Informacione rreth azhbr.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 187.99 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 6.784.680

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për azhbr.gov.al (30):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  13-11-2018187.99 KB0/5134.0.41.206--0--00Jo6.784.680
  15-10-201845 B0/5134.0.41.206--0--00Jo8.760.570
  25-09-2018188.58 KB0/5134.0.41.206--0--00Jo7.190.336
  31-01-2018118.67 KB0/5134.0.41.206--0--01Jo12.475.105
  02-01-2018117.92 KB0/5134.0.41.206--0--00Jo9.112.092
  19-12-2017116.51 KB0/5134.0.35.210--455--00Jo7.328.251
  31-10-201729.35 KB3/5134.0.35.206--743--3390Jo8.925.498
  27-09-201727.35 KB2/5134.0.35.206--601--3220Jo8.411.750
  28-03-201736.49 KB4/5134.0.35.206--370----0Jo11.942.884
  03-02-201736.58 KB0/5134.0.35.206--473--2940Jo9.878.379
  21-01-201736.52 KB3/5134.0.35.206--506--2930Jo9.914.726
  05-01-201736.52 KB4/5134.0.35.206--4--2911Jo12.298.025
  12-11-201635.71 KB3/5134.0.35.206--5--2920Jo8.388.033
  03-09-201635.03 KB3/5134.0.35.206--------0Jo11.292.597
  07-05-2016800 B0/5134.0.35.20600----0Jo22.244.498
  05-04-201633.55 KB3/5134.0.35.20656--1680Jo19.521.532
  13-03-201633.55 KB3/5134.0.35.20650--00Jo--
  16-01-201633.41 KB3/5134.0.35.20655--1620Jo13.712.807
  07-11-201533.47 KB3/5134.0.35.20655--1420Jo3.135.434
  08-09-201533.08 KB1/5134.0.35.20655--1540Jo1.628.322
  30-07-201532.79 KB1/5134.0.35.20655--1490Jo1.978.465
  03-11-201433.28 KB4/5134.0.35.206501100Jo4.511.023
  12-09-201432.97 KB4/5134.0.35.20656121150Jo3.963.949
  25-07-201432.43 KB4/5134.0.35.206501102Jo2.962.859
  07-07-201433.29 KB3/5134.0.35.206501200Jo2.902.731
  22-05-201433.29 KB3/5134.0.35.206501100Jo4.556.704
  06-05-201435.18 KB3/5134.0.35.206501100Jo7.452.774
  23-04-201432.11 KB3/5134.0.35.206501000Jo8.178.356
  09-01-20141.23 KB0/5134.0.35.2065014--0Jo6.713.915
  03-07-201385.14 KB3/5134.0.35.20627101500Jo15.147.253


  Informacione Whois për azhbr.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  easyjet.com  •  akpt.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  eurolive.al  •  rasti.al  •  sallamfiks.al  •  badoo.com  •  agro.al  •  akshi.gov.al  •  udhezimidhedrita.net  •  sociale.gov.al  •  akm.gov.al  •  klsh.org.al  •  akp.gov.al  •  inima.al  •  instituti-sociol...  •  ryanair.com  •  radiolushnja.com  •  altirana.com  •  moe.gov.al  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al