WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: AMF :: Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare

Url: http://www.amf.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për amf.gov.al:
Foto ekrani për amf.gov.al
>> Shko në amf.gov.al <<

Adresa IP 1: 74.55.90.221
Emri i hostit: dd.5a.374a.static.theplanet.com
Emri i serverit 1: temp2.atnet.com.al
Emri i serverit 2: temp1.atnet.com.al
Rrjet: NETBLK-THEPLANET-BLK-14
Hosting:


Informacione rreth amf.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 49.21 KB

 • Pagerank: 5

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 15
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 48

 • Faqet në Indeksin Google: 84.100
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 4.187.050

 • Kategori Dmoz: Albania/Government

 • Vendndodhja e sajtit:
  Houston, (Shtetet e Bashkuara të Amerikës)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për amf.gov.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  21-11-201249.21 KB5/574.55.90.2215154884.1001Po4.187.050


  Informacione Whois për amf.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al