WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Agjencia Kombtare e Lajmeve AMA - Lajme nga Shqiperia, Bota dhe RajoniAgjencia Kombtare e Lajmeve AMA

Url: http://www.ama-news.al  

Fjalët kyçe: AMA news
Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për ama-news.al:
Foto ekrani për ama-news.al
>> Shko në ama-news.al <<

Adresa IP 1: 46.183.124.3
Emri i hostit: webhost2.mcn.al
Emri i serverit 1: ns1.ama-news.al
Emri i serverit 2: ns2.ama-news.al
Rrjet: AL-MCNETWORKING-20101208
Hosting: MC Networking Sh.p.k.


Informacione rreth ama-news.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 66.2 KB

 • Pagerank: 3

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 70

 • Faqet në Indeksin Google: 11.300
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 914.251

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për ama-news.al (5):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  03-12-201466.2 KB2/546.183.124.3307011.3001Jo914.251
  20-11-201465.13 KB2/546.183.124.3307000Jo893.255
  01-09-201468.32 KB4/546.183.124.3306605Jo1.224.623
  19-08-201468.47 KB0/546.183.124.3306600Jo1.263.940
  10-10-201269.3 KB5/5173.254.31.248309423.0006.100Jo414.688


  Informacione Whois për ama-news.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  eurolive.al  •  faleminderit.al  •  unizkm.edu.al  •  shala-trans.com  •  getjar.com  •  sallamfiks.al  •  instat.gov.al  •  raiffeisen-invest.al  •  zbavitu.net  •  mistreci.com  •  payza.com  •  akpt.gov.al  •  abcom.al  •  infokult.al  •  iphonealbania.net  •  albasoul.com  •  cityparkalbania.com  •  nocalbania.org  •  albafind.com  •  institutindertim...  •  faleminderit.al  •  mie.gov.al  •  instituti-sociol...  •  instat.gov.al  •  mfa.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  supersport.al  •  fppsigal.com.al  •  nocalbania.org  •  cityparkalbania.com