WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Visit Albania | The Official website of Albanian Tourism

Url: http://www.albania.al  

Enkodimi: utf-8

Foto ekrani për albania.al:
Foto ekrani për albania.al
>> Shko në albania.al <<

Adresa IP 1: 134.0.34.171
Emri i hostit: 134.0.34.171
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth albania.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 72.57 KB

 • Pagerank: 6

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 81

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 19

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 1.907.370

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për albania.al (3):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  11-05-201572.57 KB0/5134.0.34.1716081019Jo1.907.370
  23-02-201572.83 KB1/5134.0.34.171608009Jo949.148
  13-05-201382.74 KB3/5134.0.38.38--01410Jo21.490.495


  Informacione Whois për albania.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  albinfo.al  •  raiffeisen-invest.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  nocalbania.org.al  •  shqiperia.com  •  akpt.gov.al  •  qkl.gov.al  •  albinfo.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  eurolive.al  •  unishk.edu.al  •  pexhost.net  •  albarchive.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  belstaffgroup.eu  •  fppsigal.com.al  •  diaspora.al  •  stopkorrupsionit.al  •  qkl.gov.al  •  akshi.gov.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  gjykata.gov.al  •  rash.al  •  bkt.com.al  •  app.gov.al  •  lapsi.al  •  unizkm.edu.al