WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Agjencia Komb?tare e Turizmit

Url: http://www.akt.gov.al  

Enkodimi: UTF-8

Foto ekrani për akt.gov.al:
Foto ekrani për akt.gov.al
>> Shko në akt.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.34.170
Emri i hostit: 134.0.34.170
Emri i serverit 1: ns2.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns1.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth akt.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 69.04 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 203.000
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 179
 • Faqet në Indeksin Bing: 1

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 3.699.611

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për akt.gov.al (2):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  14-01-201769.04 KB0/5134.0.34.170--203.000--1791Jo3.699.611
  19-12-201200/5www.akt.gov.al--010570Jo2.132.950


  Informacione Whois për akt.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al  •  adv.al