WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: akce.gov.al

Url: http://www.akce.gov.al  

Enkodimi: ASCII

Foto ekrani për akce.gov.al:
Foto ekrani për akce.gov.al
>> Shko në akce.gov.al <<

Adresa IP 1: 134.0.35.210
Emri i hostit: 134.0.35.210
Emri i serverit 1: ns1.akshi.gov.al
Emri i serverit 2: ns2.akshi.gov.al
Rrjet: AKSHI
Hosting: AKSHI GOVERNMENT INFRASTRUCTURE


Informacione rreth akce.gov.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 45 B

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 1.650
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 84
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Pozicioni në grafikun botëror të uebsajteve: 24.293.172

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për akce.gov.al (7):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  24-02-201745 B0/5134.0.35.210--1.650--840Jo24.293.172
  23-12-2016149.25 KB5/5134.0.35.210--0----0Jo--
  06-12-201645.04 KB0/5134.0.34.165--0--2141Jo--
  08-11-201645.37 KB0/5134.0.34.165------2240Jo14.875.213
  01-10-201644.83 KB0/5134.0.34.165--------0Jo14.851.055
  18-09-201647.4 KB0/5134.0.34.165--------0Jo14.524.313
  28-12-201213.72 KB5/5134.0.35.1535177901Jo--


  Informacione Whois për akce.gov.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  albfax.com  •  albinfo.al  •  raiffeisen-invest.al  •  unizkm.edu.al  •  eurolive.al  •  nocalbania.org.al  •  shqiperia.com  •  akpt.gov.al  •  qkl.gov.al  •  albinfo.al  •  faleminderit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  eurolive.al  •  unishk.edu.al  •  pexhost.net  •  albarchive.gov.al  •  unizkm.edu.al  •  belstaffgroup.eu  •  fppsigal.com.al  •  diaspora.al  •  stopkorrupsionit.al  •  qkl.gov.al  •  akshi.gov.al  •  albinfo.al  •  mie.gov.al  •  gjykata.gov.al  •  rash.al  •  bkt.com.al  •  app.gov.al  •  lapsi.al