WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: www.primo.al

Url: http://www.afb.al  

Enkodimi: ASCII

Foto ekrani për afb.al:
Foto ekrani për afb.al
>> Shko në afb.al <<

Adresa IP 1: 213.207.38.22
Emri i hostit: 213.207.38.22
Emri i serverit 1: ns2.primo.al
Emri i serverit 2: ns2.albaniaonline.net
Emri i serverit 3: aol1.albaniaonline.net
Emri i serverit 4: ns1.primo.al
Rrjet: PRIMO_Communications
Hosting: PRIMO Communications


Informacione rreth afb.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 122 B

 • Pagerank: 4

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 1

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Kategori Dmoz: Business and Economy/Computers and Internet

 • Vendndodhja e sajtit:
  Tirana, (Shqipëria)
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për afb.al (1):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  04-02-2014122 B3/5213.207.38.2240100Po--


  Informacione Whois për afb.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  warsteiner.com  •  edu.al  •  mektrin.al  •  newbalance.com  •  ycombinator.com  •  apache.org  •  php.net  •  visa.com  •  dotster.com  •  gandi.net  •  godaddy.com  •  intel.com  •  slackware.com  •  linux.org  •  panasonic.com  •  siemens.com  •  symbian.com  •  xda-developers.com  •  albaniaonline.net  •  albeu.com  •  juno.com  •  peshkupauje.com  •  insig.com.al  •  adidas.com  •  reebok.com  •  datingdirect.com  •  mapquest.com  •  nytimes.com  •  netcraft.com  •  verisign.com