WebSiteLibrary Shqipëria Burimi juaj për informacione të uebsajteve dhe domeinëve

Emri i sajtit: Albanian Data Network (ADN)

Url: http://www.adn.net.al  

Përshkrim: Albanian Data Network, lider ne tregun e sherbimeve me baze IP duke aplikuar zgjidhjet me moderne dhe teknollogjite me te avancuara
Fjalët kyçe: internet, transmetim te dhenash, data transmission, ISP, albanian, radio, dialup, router, modem, lidhje direkte, Internet Service Provider, albanian
Enkodimi: windows-1252

Foto ekrani për adn.net.al:
Foto ekrani për adn.net.al
>> Shko në adn.net.al <<

Adresa IP 1: 217.24.242.2
Emri i hostit: adn1.adn.net.al
Emri i serverit 1: ns2.primo.al
Emri i serverit 2: ns1.primo.al
Rrjet: ALBTELCO-NETWORKS
Hosting: TELECOM ALBANIA


Informacione rreth adn.net.al:
 • Shpejtësia e sajtit:
 • Përmasa e faqes kryesore: 37.11 KB

 • Pagerank:

 • Lidhjet hyrëse (nga Google): 0
 • Lidhjet hyrëse (nga Alexa): 0

 • Faqet në Indeksin Google: 0
 • Faqet në Indeksin Bing: 0

 • Vendndodhja e sajtit:
  Shqipëria
  Gjeovendndodhja mund të mos jetë e saktë


  Të dhëna historike SEO për adn.net.al (13):

  DataPërmasa HPShpejtësiaIPPRLidhjet hyrëseFaqet e indeksuaraDmoz#
  GoogleAlexaGoogleBing
  01-09-201837.11 KB3/5217.24.242.2--0--00Jo--
  20-06-201837.12 KB3/5217.24.242.2--0--010Jo--
  05-06-201837.12 KB3/5217.24.242.2--0--00Jo--
  10-04-201837.12 KB3/5217.24.242.2--0--00Jo--
  26-03-201837.12 KB3/5217.24.242.2--0--00Jo19.996.965
  07-03-201837.12 KB3/5217.24.242.2--0--00Jo--
  23-02-201837.12 KB3/5217.24.242.2--0--00Jo--
  02-02-201837.12 KB3/5217.24.242.2--0--00Jo--
  19-12-201737.12 KB0/5217.24.242.2--365.000.000--00Jo--
  28-01-201737.12 KB2/5217.24.242.2--84.900.000--230Jo--
  24-08-201637.12 KB3/5217.24.242.200----17Jo--
  10-07-201437.12 KB3/5217.24.242.2104240Jo--
  04-12-201337.12 KB3/5217.24.242.210500Jo--


  Uebsajte të ngjashme: • ADA NetAlbanian Business CommunicationAlbania Online Services ProviderAbissnet - ISPAlb-Info Albanian GuideICC for U


  Informacione Whois për adn.net.al:

  Na vjen keq, Whois nuk është i disponueshëm për zgjatimin .al


  Uebsajtet e kontrolluara së fundi:  •  akshi.gov.al  •  isksh.com.al  •  pulti.org  •  sociale.gov.al  •  faleminderit.al  •  agro.al  •  shendetesia.gov.al  •  akm.gov.al  •  azhbr.gov.al  •  geberit.al  •  raiffeisen-invest.al  •  univlora.edu.al  •  qbz.gov.al  •  albinfo.al  •  akshi.gov.al  •  eurolive.al  •  akpt.gov.al  •  fppsigal.com.al  •  akm.gov.al  •  agro.al  •  altirana.com  •  sli.gov.al  •  geberit.al  •  albaniaonline.net  •  azhbr.gov.al  •  mega.com  •  crca.org.al  •  qbz.gov.al  •  ekb.gov.al  •  albinfo.al